Firma W.T.M. S.r.l. vznikla v roce 1992 jako výrobce především vertikálních a horizontálních páskovacích linek pro kabely a dráty.

pro více informací můžete kontaktovat

Nabízíme také:

Ovíjecí, opřádací a oplétací stroje

Firma O.M.A. S.p.A. je špičkovým výrobcem oplétacích a ovíjecích strojů, zejména pro vyztužení gumových, termoplastických, PTFE a Bellows hadic a řešení pro výrobce hadic na klíč

Páskovací linky

Firma W.T.M. S.r.l. vznikla v roce 1992 jako výrobce především vertikálních a horizontálních páskovacích linek pro kabely a dráty.

Tažičky a rovnačky drátu

Vícetahy za sucha, tažičky za mokra, výrobní linky PC-Wire a PC-Strand. Systémy odvíjení a navíjení pro tažičky, válcovací kazety, stroje na výrobu trubek, pletiva.

Zařízení pro testování drátu a kabelu

SIFMDC je společnost, která vznikla v roce 1989 za účelem vývoje, navrhování, výroby a prodeje měřících, kontrolních a testovacích přístrojů pro dráty a kabely. Tyto přístroje jsou určeny pro výzkumné ústavy a laboratoře pro certifikaci výrobku a pro výrobce z oboru kabelů a drátů.

Cívky na kabely a drát

Společnost OML Srl založená v roce 1967, pracuje v oblasti výroby ocelových a hliníkových cívek pro tažení drátu, smaltování a kroucení.